email : info-ZVNC-reality69.sk           Mobil : 0948 919 111        

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

MAĎARSKO - NEOKLASISTICKÝ PALÁC S ATMOSFÉROU 19.STOROČIA IBA 35 KM OD KOŠÍC V PREKRÁSNEJ PRÍRODE.

Cena: 780 000,00 €
Kraj:Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres:Encsi
Obec:Pusztaradvány
Kategória:Historické objekty
Zastavaná plocha:0 m2
Plocha pozemku:35000 m2
Vek objektu:0
Počet miestností:
Konštrukcia:tehlová
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:100202407

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dohoda na cene je istá! Maďarsko – obec Pusztaradvany výnimočný neoklasicistický palác sa nachádza iba 35 km od Košíc, v parku s prastarými stromami. V roku 2004, bolo celé sídlo prestavané, poskytuje nerušenú rekreáciu, oddych, čistý vzduch v nedotknutej prírode.

The Castle Hotel s úžitkovou výmerou 745 m2 ponúka plnohodnotnú atmosféru devätnásteho storočia. Dizajn storočia navodzuje atmosféra interiérov s množstvom cenných obrazov, viac než pol storočia starý Biedermeierov nábytok pripomína jasné diplomatická pravidlá kariéry grófa János Pallavicini. Ručne vyrábané svietidlá dotvárajú celkový charakter objektu.

V prízemí sa nachádza vstupná hala, biliard, reštaurácia a turecké kúpeľe. Na poschodí je sedem bytových jednotiek, ktoré sú zrekonštruované v štýle doby, tak ako celý zámocký hotel.

K zámockému hotelu prináleží celkovo 3,5 ha záhrada s rybníčkom, upravenými záhradami, nádvoriami domu, hospodárskou budovou a stajňami.

Dostupnosť ďalších rozvojových príležitostí do výstavby nehnuteľností.  Možnosť realizácie samostatných bytov, alebo domov v okolí Hotela tak, aby sa rozšírila kapacita ubytovania. Ďalšie rozšírenie služieb s možnosťou prevádzkovať jazdecké centrum v regióne, s využitím už jestvujúcej stajne a stodoly s výmerou 620 m².

V bezprostrednej blízkosti zámku, je lovecký revír, kam sa dostanete pešo za pár minút.

Táto nehnuteľnosť  s nízkymi dodatočnými investíciami, dosiahne štvor až päťhviezdičkovú úroveň Hotela,  je miestom odpočinku pre rodiny s deťmi, mladé páry, ľudí čo hľadajú pokoj a relax, prípadne miestom pre potreby rekondície podnikateľskej sféry.

Maklér:

makler
Maklér:Reality Maďarsko
Telefón:+421 948 919 111
E-mail:madarsko-ZVNC-reality69.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita Maďarsko