email : info-ZVNC-reality69.sk           Mobil : 0948 919 111        

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

REZERVOVANE - KOŠICKÁ BELÁ - MUROVANÁ CHATA V ROMANTICKOM PROSTREDÍ, POZEMOK V OSOBNOM VLASTNÍCTVE.

Cena: 69 900,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Košice - okolie
Obec:Košická Belá
Ulica:Košická Belá
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:417 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:100201806

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANE - Ponúkame Vám na predaj kvalitnú, zdravú stavbu, murovanú rekreačnú chatu so zariadením o výmere 57m2, celková úžitková plocha cca 100m2 na pozemku o výmere 417m2, ktorý je v osobnom vlastníctve v kat. území obce Košická Belá /pred obcou/. Chata sa nachádza na výbornom mieste, v nádhernom intímnom a romantickom prostredí na okraji lesa pri studničke a malom potoku, cca 250 m od kúpaliska a cca 1 km do obce. Do chaty je darlingom privedená výborná pitná voda so stálou teplotou 6 stupňov v lete aj v zime z neďalekej vodou zaliatej bane, do ktorej sa zhromažďuje voda z okolitých lesov.

Na prízemí je vstupná chodba, priestranná hala s veľmi výkonným krbom so sedením pre 15 ľudí, kuchynka a špajza, pod ktorou je pivnička, kupeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Na poschodí sa nachádza spálňa s el. radiátorom, átrium nad halou a otvorená terasa s rozlohou cca 15m2. Chata poskytuje priestor na spanie pre 8-10 ľudí.

Pred chatou je žumpa na odpad z WC, na pozemku je 2x sedenie so stolmi a lavičkami na slnku a v tieni, na pozemku je aj drevená stavba na náradie a drevo a suché WC. Čiastočne rekonštruovaná pred 5 rokmi + urobený bleskozvod. Dispozíciu a využitie nehnuteľnosti oceníte najviac v lete pri horúčavách. 

Cena 69 900 € je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Najvýhodnejšie financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Maklér:

makler
Maklér:Róbert FRIEDRICH
Telefón:+421 948 919 111
E-mail:spravca-ZVNC-reality69.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita Maďarsko